Стало відомо, якою буде обкладинка книги "Смачна Кропивниччина"

1 жовтня 2021 р. 29

Стало відомо, якою буде обкладинка книги "Смачна Кропивниччина"
Нарешті ділимося дизайном обкладинки нашої майбутньої книги, яка вже дуже скоро побачить світ у Видавництво Їжак . Смачна Кропивниччина - це збірка понад 200 рецептів традиційних страв, які готують у найвіддаленіших селах Кіровоградської області (яка, віримо, стане Кропивницькою). Усі рецепти записані під час польових експедицій Баба Єлька .
Видання ілюстроване світлинами Aleksandr Maiorov та @Michael Andrews з експедицій, а окремі рецепти супроводжуватимуть QR-коди, що вестимуть на сайт проекту, де опубліковані репортажі з експедицій.
Нагадаємо: проєкт отримав активну підтримку спільноти – під час краудфандингової кампанії на платформі Велика Ідея. Big Idea навесні 2021 року ми зібрали 76 тисяч гривень на видання книги.
Проєкт реалізується за підтримки European Union in Ukraine та Міжнародний фонд "Відродження" в рамках спільної ініціативи #EU4USociety, яка спрямована на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

ТЕМИ: Баба Єлька, Смачна Кропивниччина